Соціальна відповідальністьНаша діяльність зачіпає життя багатьох пацієнтів, і, безумовно, люди повинні довіряти тому, що і як ми робимо. Ми викликаємо довіру, тільки якщо працюємо з дотриманням найвищих етичних стандартів, і залишаємося вірні нашому прагненню до сталого розвитку бізнесу компанії.

Фармацевтичний бізнес - це  від початку велика соціальна відповідальність.

 

- Кодекс етики

Наші концепції та місія полягають в тому, щоб приносити користь суспільству, завдяки щоденному прийняттю рішень, котрі сприяють довгостроковому існуванню нашої компанії, вартої довіри.

Ми дотримуємось законів, норм, кодексів, керівництв та стандартів, що застосовуються в кожній області нашої діяльності, незалежно від того де ми її реалізуємо.

Ми використовуємо надійні засоби фінансового, нормативного та виробничого контролю.

Ми не допускаємо шахрайства й застосовуємо усі необхідні міри, для того щоб не опинитися жертвою шахрайства.

Кодекс етики компанії « АстраЗенека»

 

- Безпека та охорона праці

Глобальна політика компанії «Охорона праці, навколишнього середовища та безпека» відображає шляхи виконання компанією «АстраЗенека» зобов'язань щодо забезпечення охорони особистого здоров'я, благополуччя, безпеки і захисту навколишнього середовища.

Тут представлені основні принципи виконання даних зобов'язань. 

Політика компанії «Охорона праці, навколишнього середовища та безпека»

 

- Програми підтримки пацієнтів

«ТерапіяПЛЮС» - програма підтримки пацієнтів з гострими та хронічними захворюваннями в таких областях як кардіологія, ендокринологія, та пульмонологія, яка спрямована на:

• підвищення інформованості пацієнтів про захворювання

• зниження вартості терапії для пацієнтів

Програма підтримки пацієнтів «ТерапіяПЛЮС» діє на території України та поширюється на пацієнтів, яким лікарем було призначено лікарський засіб, міжнародна непатентована назва якого включена у Програму.

Більш детально дізнатися про Програму Ви можете на сайті www.terapiaplus.com

Програми підтримки пацієнтів по онкологічним препаратам – програми, спрямовані на підвищення доступності (зниження вартості) терапії лікарськими засобами Компанії для лікування онкологічних захворювань, які включені у відповідні Програми.

Програми діють на території України та поширюються на пацієнтів, яким лікарем було призначено лікарський засіб, міжнародна непатентована назва якого включена у відповідну Програму.

Більш детально дізнатися про Програму Ви можете на сайті medicard.com.ua