Соціальна відповідальністьНаша діяльність зачіпає життя багатьох пацієнтів, і, безумовно, люди повинні довіряти тому, що і як ми робимо. Ми працюємо з дотриманням найвищих етичних стандартів і залишаємося вірні нашому прагненню сталого розвитку бізнесу компанії.

Фармацевтичний бізнес - це велика соціальна відповідальність від самого початку.

 

- Кодекс етики

Наша місія полягає у тому, щоб приносити користь суспільству завдяки щоденному прийняттю рішень, котрі сприяють довгостроковому існуванню нашої компанії, вартої довіри.

Ми дотримуємось законів, норм, кодексів, настанов та стандартів, що застосовуються в кожній області нашої діяльності, незалежно від того, де ми її реалізуємо.

Ми використовуємо надійні засоби фінансового, нормативного та виробничого контролю.

Ми не допускаємо шахрайства й застосовуємо усі необхідні заходи, для того щоб не опинитися жертвою шахрайства.

Кодекс етики компанії « АстраЗенека»

 

- Безпека та охорона праці

Глобальна політика компанії «Охорона праці, навколишнього середовища та безпека» відображає шляхи виконання компанією «АстраЗенека» зобов'язань щодо забезпечення охорони особистого здоров'я, благополуччя, безпеки і захисту навколишнього середовища.

Тут представлені основні принципи виконання даних зобов'язань. 

Політика компанії «Охорона праці, навколишнього середовища та безпека»

 

- Програми підтримки пацієнтів

«ТерапіяПЛЮС» - програма підтримки пацієнтів з гострими та хронічними захворюваннями в таких областях як кардіологія, ендокринологія, та пульмонологія, яка спрямована на:

• підвищення інформованості пацієнтів про захворювання

• зниження вартості терапії для пацієнтів

Програма підтримки пацієнтів «ТерапіяПЛЮС» діє на території України та поширюється на пацієнтів, котрим лікар призначив лікарський засіб, міжнародна непатентована назва якого включена у Програму.

Більш детально дізнатися про Програму Ви можете на сайті www.terapiaplus.com

Програми підтримки пацієнтів по онкологічним препаратам – це програми, спрямовані на підвищення доступності (зниження вартості) терапії лікарськими засобами Компанії для лікування онкологічних захворювань, які включені у відповідні Програми.

Програми діють на території України та поширюються на пацієнтів, яким лікарем було призначено лікарський засіб, міжнародна непатентована назва якого включена у відповідну Програму.

Більш детально дізнатися про Програму Ви можете на сайті medicard.com.ua

 

- Благодійна допомога

Про проєкти благодійної допомоги більш докладно можна дізнатись тут.