Звернення директора компаніїЗвернення директора компанії

«АстраЗенека» - міжнародна інноваційна біофармацевтична компанія, мета роботи якої полягає в розширенні можливостей сучасної науки для створення препаратів, що змінюють життя пацієнтів на краще.

Ми прагнемо зосереджувати свої ресурси на тих терапевтичних областях, де наш внесок є більш необхідним. Наші інвестиції спрямовані, в першу чергу, на дослідження і розробку в таких сферах, як кардіологія і порушення обміну речовин, онкологія, респіраторні, запальні і аутоімунні захворювання.

В Україні ми працюємо з 2001 року і зосереджуємо свою роботу на науковій і промоційній діяльності, а також обробці даних з клінічних досліджень, в яких на сьогодні задіяно понад 2,5 тисячі пацієнтів.

Ми тісно співпрацюємо з медичною спільнотою, щоб забезпечити українських пацієнтів інноваційними препаратами для лікування соціально-значущих захворювань. Для нас важливо зробити внесок в удосконалення обміну знаннями в українському медичному співтоваристві, інформуючи фахівців охорони здоров'я про новітні наукові розробки. В Україні ми прагнемо закріпити позиції іноземної фармацевтичної компанії, що розвивається найшвидше, до того ж цінується клієнтами за високоякісні інноваційні препарати, а також найкращі приклади науково-практичної взаємодії з партнерами та клієнтами. Компанія надає пріоритетне значення інтересам пацієнтів, визнана чудовим місцем для працевлаштування і досягає своїх цілей завдяки провадженню політики етичного бізнесу, як конкурентної переваги.

Незмінно дотримуючись своїх цінностей, серед яких лідерство в науці, прагнення перемагати і обирати правильний шлях, підтримувати дух новаторства і підприємливості, ми працюємо в Україні на благо пацієнтів, інтереси яких для нас понад усе!

Євгеній Гайдуков

 

Директор ТОВ «АстраЗенека Україна»

Контакти ТОВ «АстраЗенека Україна»:

Вулиця Сім’ї Прахових, 54, Київ, Україна, 01033

Тел.: +38 044 391 52 82  Факс: +38 044 391 52 82   

Email: Ukraina@astrazeneca.com