Про компанію

«АстраЗенека» - міжнародна інноваційна біофармацевтична компанія, діяльність якої спрямована на дослідження, розвиток та комерційне використання рецептурних препаратів у таких основних терапевтичних областях, як онкологія, серцево-судинні захворювання, хвороби нирок, захворювання, пов'язані з порушенням обміну речовин, респіраторні, запальні та аутоімунні захворювання. Компанія представлена у понад 100 країнах світу, а її інноваційними препаратами користуються мільйони пацієнтів.

Наша мета та цінності зумовлюють нашу роботу, те, чого ми прагнемо, яку поведінку цінуємо й яким шляхом прямуємо до розв'язання поставлених задач.

Наша мета та цінності зумовлюють нашу роботу, те, чого ми прагнемо, яку поведінку цінуємо й яким шляхом прямуємо до розв'язання поставлених задач. Наша мета лежить в основі усього, що ми робимо. Вона пояснює, для чого ми щодня приходимо на роботу. Вона слугує важливим нагадуванням про те, чому ми існуємо як єдина компанія:

  • Ми розширюємо можливості сучасної науки для створення препаратів, що змінюють життя пацієнтів на краще

Наші цінності визначають як ми працюємо разом, як реалізуємо наше прагнення успіху. Вони є основою рішень, які ми приймаємо. Вони сприяють розвитку міцної корпоративної культури «АстраЗенека»:

  • Ми націлені на інновації в науці.
  • Ми віддаємо перевагу інтересам пацієнтів.
  • Ми прагнемо перемагати.
  • Ми обираємо правильний шлях.
  • Ми шукаємо нестандартні рішення і готові нести відповідальність за результат..

Дізнавайтесь детальніше на нашому глобальному сайті