Респіраторні захворювання

Останні 40 років компанія «АстраЗенека» активно займається науковими дослідженнями в області респіраторних захворювань.

Починаючи зі створення нашого першого бронходилататора і аж до препаратів, які сьогодні застосовуються в клінічній практиці, вчені компанії продовжують шукати шляхи підвищення ефективності контролю бронхіальної астми і хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ). На сьогодні ми проводимо дослідження і розробляємо таргетні інгаляційні та біологічні методи лікування, унікальні комбінації лікарських засобів і пристрої доставки, які забезпечують правильне лікування відповідних пацієнтів.

Впровадження технології ко-суспензії

Технологія ко-суспензії являє собою платформу доставки препаратів для вирішення існуючої проблеми інгаляційного прийому, не пов'язаної з діючою речовиною або інгалятором. Правильно підібраний склад дозволяє кристалам лікарського засобу з різними розмірами, щільністю і розчинністю необоротно зв'язуватися з пористими частинками ex vivo, що сприяє потраплянню препарату в потрібну точку.

 

Фокус на незадоволені потреби

Ми прагнемо поліпшити результати лікування пацієнтів завдяки індивідуально підібраній терапії, пристрою доставки та інструментам підтримки.

  • Світова проблема - захворювання органів дихання

    Підвищення рівня інформованості про актуальні невирішені медичні потреби в області лікування бронхіальної астми, ХОЗЛ та ідіопатичного легеневого фіброзу (ІЛФ).


  • Інгаляційні методи лікування та нові комбінації

    Оптимізація нашого портфеля інгаляційних лікарських засобів з метою розширення вибору варіантів терапії і ефективності лікування пацієнтів з респіраторними захворюваннями.


  • Цільові біологічні методи лікування

    Використання нових наукових даних щодо природи респіраторних захворювань і фенотипів пацієнтів для створення таргетних біологічних методів лікування.