Серцево-судинні захворювання, нефрологічні захворювання і захворювання пов’язані з порушенням обміну речовин

Ми прагнемо змінити традиційні уявлення про лікування серцево-судинних та метаболічних захворювань.

Компанія «АстраЗенека» застосовує підхід орієнтований на пацієнта при лікуванні захворювання. Таким чином, ми контролюємо численні фактори ризику, об’єднавши  в один інтегрований підхід такі терапевтичні направлення, як серцево-судинні, метаболічні та хронічні ниркові захворювання  в рамках підрозділу «Кардіологія, нефрологія, метаболізм». Це означає, що ми підходимо до лікування конкретного пацієнта з серцево-судинними, нефрологічними і метаболічними захворюваннями комплексно, а не з позицій кожного захворювання окремо, бо розуміємо, що серцево-судинні захворювання часто є наслідком наявності у пацієнта цукрового діабету і хронічного захворювання нирок. 

У кожній з наших ключових терапевтичних областей ми прагнемо знайти рішення для подальшого зниження рівня серцево-судинної захворюваності і смертності, а також для зменшення пошкоджень органів і систем, шляхом звернення до численних факторів серцево-судинного ризику. 

 

Фокус на незадоволені потреби

 • Серцево-судинні захворювання

  Вони є причиною 30% усіх смертельних випадків у світі, однієї третини випадків в США, й більше половини в Європі.


 • Гострий коронарний синдром

  що включає в себе інфаркт міокарду й нестабільну стенокардію, є причиною половини усіх смертей від серцево-судинних захворювань.


 • Цукровий діабет

  Випадків захворювання на цукровий діабет стає дедалі більше, це серйозна світова проблема, яка згідно з прогнозами, торкнеться понад 592 мільйонів осіб до 2035 року.


 • Хронічна хвороба нирок

  Хронічна хвороба нирок - це важке захворювання, яким страждає більше 70 мільйонів осіб у всьому світі та більше 20 мільйонів дорослих тільки в США.