Наша бізнес-стратегія

Ми прагнемо зростати за рахунок досягнення лідерства в науці. Чотири наших стратегічних пріоритети включають:

 

- Досягнення лідерства в науці

Для цього ми робимо таке:

 • Зосереджуємося на розробках в області серцево-судинних захворювань та порушень обміну речовин, онкології, а також респіраторних, запальних та аутоімунних захворюваннях. Ми також здійснюємо дослідження в області неврології та гастроентерології.
 • Ведемо розробки в області біопрепаратів, малих молекул, імунотерапії, білкової інженерії та пристроїв доставки лікарських засобів.
 • Інвестуємо в найбільш значущі для нас програми досліджень та розробок.
 • Прагнемо посилювати наш портфель розробок, що знаходяться на початкових етапах, за рахунок використання нових наукових підходів та технологій.
 • Два біотехнологічних підрозділи компанії (MedImmune и IMED) готові розглянути будь-яку наукову ідею чи інноваційну розробку, а також підрозділи, що займаються дослідженням молекул на пізніх стадіях розробок (GMD), готові негайно долучитись до процесу.
 • Фокусуємось на найбільш передових наукових підходах, а саме: комбінації препаратів для лікування імунних захворювань, а також персоналізована медицина.
 • Співпрацюємо з трьома стратегічними науковими центрами (Кембридж, Великобританія; Гейтерсберг, штат Меріленд, США; Гетеборг, Швеція), розташованими недалеко від міжнародних медико-біологічних кластерів, що дозволяє використовувати весь наш потенціал за рахунок співпраці з видатними вченими та провідними науковими організаціями.

- Необхідність зростання

Для цього ми фокусуємося на таких областях:

 • Кардіологія: наша стратегія спрямована на розвиток потенціалу препарату тикагрелор для лікування серцево-судинних захворювань. Ми проводимо численні клінічні дослідження, намагаючись досягнути того, щоб препарат став лідером на ринку.
 • Цукровий діабет: стратегія зростання в цій області направлена на збільшення потенціалу нашого численного портфелю інноваційних неінсулінових препаратів, що дозволить кардинально змінити існуючі методи лікування цього захворювання.
 • Ринки, що розвиваються: Фокус на забезпечення доступності інноваційних препаратів за рахунок збільшення інвестицій. Ми прагнемо розширити присутність завдяки розвитку комерційної експертизи, створенню сильних медичних і науково-дослідних команд, а також підвищенню ефективності виведення на ринок нових препаратів.
 • Респіраторні захворювання: ми прагнемо підвищити значущість наших розробок в цій області, підкреслити важливість існуючих пристроїв доставки лікарських засобів, що дозволить задовольняти потреби пацієнтів, підвищувати ефективність лікування бронхіальної астми, хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ) та ідіопатичного легеневого фіброзу (ІЛФ).
 • Онкологія: З початку 2015 року цей напрямок став нашою 6-ю платформою розвитку. До неї увійшли препарати для терапії раку яєчника та раку легень. До 2020 року ми плануємо вивести на ринок 6 нових онкологічних препаратів.
 • Ми трансформуємо наші бізнес-процеси, щоб забезпечити більш стійке зростання та прибуток. У тому числі ми робимо ставку на портфель препаратів для спеціалізованої допомоги, пристрої доставки та біопрепарати. Частка біопрепаратів становить близько половини наших нових розробок, що дозволяє із впевненістю дивитися у майбутнє. Підвищена увага, котру ми приділяємо розробці інноваційних пристроїв доставки препаратів, надає пацієнтам можливість вибору й забезпечує прихильність до терапії, що призначається лікарем.

-Інвестиції у виробництво

Ми зосереджені на забезпеченні належного виробничого потенціалу.

У 2017 році ми успішно запустили виробництвовиробництво на великомасштабному заводі у м. Фредерік, США, двох наших перших біологічних препаратів - дурвалумаб (durvalumab)  і бенралізумаб (benralizumab).

Нещодавно придбаний об'єкт у Лонгмонті, США було інтегровано в наші операції з біологічної обробки в Колорадо, щоб надати логістичну підтримку холодного ланцюга нашому заводу медичних препаратів у Боулдері, США.

Очікується, що новий завод з виробництва біологічних лікарських засобів у Швеції буде доступний для програм клінічних випробувань до кінця 2018 року.

Нова маломасштабна розробка і запуск об'єкта в Усі, Китай повинні бути завершені в 2018 році - це сприятиме прискоренню доставки наших нових інноваційних ліків пацієнтам у Китаї.

- Чудове місце для роботи

Для розвитку цього напряму ми робимо таке:

 • Розвиваємо нашу корпоративну культуру і прагнемо, щоб наші працівники розділяли цілі та цінності компанії, а також розуміли стратегію її розвитку й вірили у її реалізацію.
 • Спрощуємо бізнес-процеси і організаційну структуру з метою прискорення процесів прийняття рішень і оперативності комунікацій.
 • Докладаємо зусиль для залучення й утримання талановитих співробітників, які володіють значним потенціалом і свіжим поглядом на наші бізнес-процеси.
 • Підтримуємо стабільність в реалізації бізнес-стратегії компанії, приносячи, таким чином, користь суспільству і навколишньому середовищу. Роблячи нашу науку відкритою і доступною, ми розробляємо нові підходи для зниження залежності від природних ресурсів та мінімізації впливу продукції на навколишнє середовище.