Пацієнтам


Пацієнтам

Безпека пацієнтів – це пріоритет компанії АстраЗенека, а це означає, що ми робимо все для того, щоб лікарські засоби компанії АстраЗенека мали клінічно доказану ефективність та безпеку.

Оскільки кожен організм є унікальним, зрідка пацієнти можуть відчувати побічні ефекти при прийомі будь-якого препарату, навіть якщо його безпека була доведена під час проведення клінічних досліджень.

Отримання повідомлень про побічні реакції (ПР), відмічені при використанні лікарських засобів, сприяють більш глибокому розумінню того, що відбувається в організмі пацієнта під час лікування.

В результаті аналізу таких повідомлень, можуть бути отримані нові дані про дію препарату, його взаємодію з супутньою терапією та іншу інформацію, що стосується безпеки.

На підставі цих даних вносяться зміни до інструкції для медичного застосування та впроваджуються заходи для мінімізації будь-яких ризиків, пов’язаних з прийомом того чи іншого лікарського засобу.

Повідомляйте про виникнення побічних реакцій під час прийому лікарських засобів компанії АстраЗенека, користуючись гіпотетичним прикладом:

Я,  жінка/чоловік Х років, вага Х кг, хворію на цукровий діабет р., маю гіпертонічну хворобу.

ХХ.ХХ.ХХХХ р. мені було призначено препарат Y у дозі X мг 1 раз на добу. 

З XX.XX.XXXX я почала відчувати головний біль помірної інтенсивності. Мені була призначена знеболювальна терапія препаратом F. Через тиждень біль зменшився.

Я вважаю/не вважаю цю реакцію пов’язаною з прийомом препарату Х.

Я продовжує терапію препаратом Х/перестала приймати цей препарат

Повідомлення потрібно передати  за допомогою:  

Спеціального електронного сервісу компанії «Вебрепортинг» (оберіть «Я ПАЦІЄНТ АБО РОДИЧ») https://contactazmedical.astrazeneca.com/content/astrazeneca-champion/ua/uk/amp-form.html?country=ua&lang=uk безпосередньо у відділ фармаконагляду ТОВ «АстраЗенека Україна» за телефонами: +38 044 391 52 82;  +38 050 3829989 (24/7); +38 050 380 32 67(24/7); +38 095 272 25 96 (24/7) або листом на електронну адресу: PatientSafety.Ukraine@astrazeneca.com

в Державний Експертний Центр МОЗ України  https://aisf.dec.gov.ua/ 

Бажаємо Вам міцного здоров’я!

 

Примітка: Пацієнти повинні завжди звертатися до лікаря за медичною порадою щодо побічних ефектів.

Звертаємо Вашу увагу на наступні положення з обробки персональних даних у зв’язку з Вашим повідомленням: вказуючи у повідомленні персональні дані (або персональні дані особи, що приймала лікарський засіб), Ви підтверджуєте  згоду на обробку таких даних компанією АстраЗенека для цілей розгляду Вашого повідомлення, що містить інформацію з безпеки чи ефективності (в тому числі, запис, систематизацію, накопичування, зберігання, уточнення, використання, знеособлення, знищення таких даних).

АстраЗенека зберігатиме Ваші дані та інформацію протягом строку, який буде необхідним для цілей, визначених вище з урахуванням вимог чинного законодавства щодо строків зберігання. Дані та інформація, які перестануть бути необхідними для визначених вище цілей будуть безпечно видалені.

В будь-який час Ви можете: (і) зв’язатися Нами з питань, які стосуються обробки АстраЗенекою Ваших персональних даних або доступу до них – через Наших представників, електронною поштою, зазначеною нижче,або за контактними даними ТОВ «АстраЗенека Україна»; (іі) відкликати свою згоду на обробку персональних даних; (ііі) звертатися за захистом своїх законних прав до органів державної влади; (іv) користуватись іншими правами згідно зі ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Як відкликати згоду на обробку Ваших персональних даних?: Якщо Ви не бажаєте, щоб Ваші дані оброблялись, Ви можете в будь-який час відкликати свою згоду на обробку наданих Вами персональних даних. Для того, щоб відкликати свою згоду на обробку, будь-ласка, зверніться до АстраЗенека по електронній пошті: DataPrivacy_Ukraine@astrazeneca.com або поштою за адресою ТОВ «АстраЗенека Україна».