Запальні та аутоімунні захворювання

Ми прагнемо розробляти кращі і перші в своєму класі методи лікування для широкого спектра запальних і аутоімунних захворювань.

Посилюючи нашу базу експертиз в області імунології, наші вчені зосереджуються на вдосконаленні уявлень про природу, основні чинники розвитку і перебігу запальних та аутоімунних захворювань. Такий підхід дозволяє нам точково виявляти і обирати препарати, які мають потенціал ефективного лікування не одного, а декількох захворювань. Ми прагнемо до того, щоб дослідницька діяльність компанії була затребувана з боку широкого наукового співтовариства, а завдяки результатам нашої роботи були переглянуті стандарти медичної допомоги що, в кінцевому рахунку, забезпечить вихід на ринок інноваційних препаратів, здатних змінити життя пацієнтів у всьому світі.

 

Фокус на незадоволені потреби

  • Подагра

    Подагра це хронічне запальне захворювання, пов'язане с порушенням обміну речовин, причиною розвитку захворювання є накопичення в різних тканинах організму кристалів сечової кислоти.


  • Системна червона вовчанка

    Це захворювання вражає здорові тканини організму, в тому числі й шкіру, суглоби, головний мозок та кровоносні судини.


  • Ревматоїдний артрит

    Системне хронічне запальне аутоімунне захворювання, яке супроводжується больовими симптомами, що призводять до пошкодження суглобів та життєво важливих органів.