Запальні та аутоімунні захворювання

Ми прагнемо розробляти кращі і перші в своєму класі методи лікування для широкого спектра запальних і аутоімунних захворювань.

Зміцнюючи нашу базу експертизи в області імунології, наші вчені зосереджуються на вдосконаленні уявлень про природу, основних чинниках розвитку і перебігу запальних та аутоімунних захворювань. Такий підхід дозволяє нам точково виявляти і обирати препарати, які мають потенціал ефективного лікування не одного, а декількох захворювань. Ми прагнемо, щоб дослідницька діяльність компанії була затребувана з боку широкого наукового співтовариства, а завдяки результатам нашої роботи були переглянуті стандарти медичної допомоги. В кінцевому рахунку, це забезпечить вихід на ринок інноваційних препаратів, здатних змінити життя пацієнтів у всьому світі.

 

Фокус на незадоволені потреби

  • Подагра

    Подагра це хронічне запальне захворювання, пов'язане с порушенням обміну речовин. Причиною розвитку захворювання є накопичення в різних тканинах організму кристалів сечової кислоти.


  • Системна червона вовчанка

    Це захворювання вражає здорові тканини організму, в тому числі й шкіру, суглоби, головний мозок та кровоносні судини.


  • Ревматоїдний артрит

    Системне хронічне запальне аутоімунне захворювання, яке супроводжується больовими симптомами, що призводять до пошкодження суглобів та життєво важливих органів.