Медична інформація


Медичний відділ ТОВ «АстраЗенека» керується високими етичними стандартами і забезпечує надання об'єктивної наукової та медичної інформації про лікарські препарати Компанії у відповідь на запити професіоналів охорони здоров'я і пацієнтів.

 

При зверненні до медичного відділу компанії АстраЗенека,

  • Пацієнти та їх родичі, представники громадськості та засобів масової інформації можуть отримати інформацію про препарати АстраЗенека  в рамках інструкції для медичного застосування лікарського засобу; *
  • Професіонали охорони здоров'я можуть отримати наступну інформацію щодо препаратів компанії «АстраЗенека»:

            - Інформацію в рамках та поза рамками інструкції на                                                         зареєстровані лікарські засоби

            - Наукові публікації

            - Інформацію про клінічні дослідження компанії АстраЗенека

            - Наукову та медичну інформацію щодо терапевтичних                                                      галузей, пов’язаних з препаратами компанії «АстраЗенека»

Ви можете відправити запит на отримання медичної інформації на електронну адресу

Ukraine-Medinfo@astrazeneca.com, або зв’язатися з нами за телефоном +380443915282 

*Якщо у Вас є запитання стосовно стану Вашого здоров'я або рекомендацій, пов'язаних з призначенням лікарських засобів компанії АстраЗенека, Вам слід звернутися до Вашого лікаря.

Будь ласка, зверніть увагу, що надана Вам інформація не замінює консультації професіонала охорони здоров’я.

Під час відповіді на запит медичної інформації можуть знадобитися Ваші персональні дані.

Звертаємо Вашу увагу на наступні положення з обробки персональних даних у зв’язку з Вашим повідомленням: вказуючи у повідомленні персональні дані (або персональні дані особи, що приймала лікарський засіб), Ви підтверджуєте  згоду на обробку таких даних компанією «АстраЗенека» для цілей розгляду Вашого повідомлення, що містить інформацію з безпеки чи ефективності (в тому числі, запис, систематизацію, накопичування, зберігання, уточнення, використання, знеособлення, знищення таких даних).

АстраЗенека зберігатиме Ваші дані та інформацію протягом строку, який буде необхідним для цілей, визначених вище з урахуванням вимог чинного законодавства щодо строків зберігання. Дані та інформація, які перестануть бути необхідними для визначених вище цілей будуть безпечно видалені.

В будь-який час Ви можете: (і) зв’язатися Нами з питань, які стосуються обробки АстраЗенекою Ваших персональних даних або доступу до них – через Наших представників, по електронній пошті, вказаній нижче або за контактними даними ТОВ «АстраЗенека Україна»; (іі) відкликати свою згоду на обробку персональних даних; (ііі) звертатися за захистом своїх законних прав до органів державної влади; (іv) користуватись іншими правами згідно ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Як відкликати згоду на обробку Ваших персональних даних?: Якщо Ви не бажаєте, щоб Ваші дані оброблялись, Ви можете в будь-який час відкликати свою згоду на обробку наданих Вами персональних даних. Для того, щоб відкликати свою згоду на обробку, будь-ласка, зверніться до АстраЗенека по електронній пошті: DataPrivacy_Ukraine@astrazeneca.com або поштою за адресою ТОВ «АстраЗенека Україна».