Робота з партнерами


Ми постійно шукаємо можливості об'єднання наукового досвіду та знань з досвідом наукових закладів по всьому світу. Розширюючи кордони науки для розробки інноваційних препаратів, ми постійно шукаємо можливості об'єднання наукового досвіду та знань нашої компанії з досвідом наукових закладів у всьому світі.

  • Академічні дослідження

Ми маємо можливість оперативно набирати пацієнтів для клінічних досліджень, які ми проводимо. Читайте про дослідження в рамках нашої глобальної співпраці з соціальною мережею «PatientsLikeMe».

  • Співпраця з контрактними дослідницькими організаціями

Завдяки партнерству ми отримуємо доступ до найбільш передового досвіду проведення клінічних досліджень, що, в свою чергу, дає змогу отримувати власний досвід в цій області, а також бути більш гнучкими тоді, коли це необхідно.

  • Партнери з технологій

Забезпечення доступу до новітніх систем, інструментів та процесів, що дозволяють пришвидшити розробку нових лікарських засобів.

  • Сторонні дослідницькі ініціативи

Наша система фінансування сторонніх дослідницьких ініціатив надає можливості для детального вивчення нових сполук і роботи в рамках власних наукових інтересів, включаючи надання пропозицій про проведення досліджень.