Наш підхід до партнерства


Наша стратегія в області наукового партнерства сфокусована на застосуванні інноваційних розробок і можливостях розвитку бізнесу для підвищення його цінності у всіх наших ключових терапевтичних областях. Це стосується як партнерських проектів в рамках доклінічних досліджень, так і молекул на пізніх стадіях розробок, а також угод з виведення на ринок нових препаратів. Наше завдання при укладанні угод про співпрацю - прискорити процес розробок і забезпечити пацієнтів новими препаратами. При цьому ми прагнемо створення партнерських відносин, заснованих на довірі та прозорості, що дозволяють досягати спільних цілей.

  • Партнерство в дослідженнях

Проведення досліджень на початкових стадіях за участі найкращих вчених з усього світу.

  • Партнерство з експертами

Максимізація активів розробок та досвіду обох сторін з метою створення препарату, що принесе найбільшу користь для пацієнтів.

  • Придбання прав на препарати

Придбання прав на препарати в ключових терапевтичних областях.

  • Екстерналізація

Стратегічне співробітництво з партнерами дозволяє нам зміцнювати портфель препаратів в ключових для нас областях або ж зберегти свій інтерес в областях за межами ключових.

  • Продаж прав на препарати

Продаж прав на препарати, що знаходяться за рамками пріоритетних для нас терапевтичних областей, партнерам, які можуть ефективно розвивати препарат в майбутньому.