Підрозділ медичних розробок


Наш глобальний підрозділ медичних розробок займається вивченням численних захворювань, застосовуючи наукові та медичні знання. Ми співвідносимо нашу дослідницьку діяльність з потребами лікарів та інших працівників у сфері охорони здоров'я і пацієнтів, та працюємо над створенням безпечніших та ефективніших препаратів.

·       Клінічні дослідження

Ми розвиваємо програми клінічних досліджень, спрямовані на надання прозорих свідчень та даних про наші препарати. Ми проводимо масштабні міжнародні багатоцентрові дослідження за участі тисяч пацієнтів. Це дає нам змогу у найкращий спосіб продемонструвати здатність препаратів компанії зменшувати можливість виникнення, наприклад, інфаркту міокарда чи інсульту.

·       Статистичне моделювання та аналіз

Наша компанія першою стала застосовувати новітні технології комп'ютерного моделювання і симуляції для прогнозування потенційних результатів великих клінічних досліджень.

·       Медикаментозна безпека

Ми застосовуємо наукові знання про біологію людини в процесі проведення доклінічних досліджень. Це дозволяє нам бути більш впевненими в тому, що ми застосовуємо надійні методи оцінки безпеки пацієнтів на ранніх етапах.

·       Досвід в регуляторній сфері та роботі з організаторами охорони здоров'я

У своїй роботі ми прагнемо відповідати вимогам глобального регуляторного середовища, вимогам організаторів охорони здоров'я, тому застосовуємо досвід роботи в основних терапевтичних областях для того, щоб забезпечити доступність наших інноваційних препаратів для пацієнтів. Ми своєчасно надаємо необхідну інформацію та результати проведених аналітичних робіт, аби показати справжню цінність препаратів для лікарів в процесі прийняття ними рішень.

·      Розробка препаратів; форми та  пристрої доставки

Ми використовуємо досвід в області фармацевтичних розробок та знання нових технологій для того, щоб бути першими, щоб винаходити нові способи, які допоможуть лікарям та пацієнтам значно покращити результати лікування. Крім того, наш інноваційний підхід до створення лікарських форм дозволяє досліджувати токсичність препаратів на ранніх стадіях розробок, їх ефективність - у рамках глобальних клінічних досліджень; також, наш підхід дозволяє нам збільшувати етапи виробництва.

·       Управління програмами і проектами

Ми використовуємо свої управлінські навички для реалізації ефективних програм лікарського забезпечення, співпрацюючи з нашими партнерами по розробці, контролюючими, дослідницькими та іншими організаціями з метою проведення клінічних досліджень та отримання необхідних даних.